Avast 7 Free Antivirüs Programı

Avast 7 Free Antivirüs Programı Bedava İndir…Avast antivirüs programı kolay kullanımı, Türkçe arayüzü ve bilgisayarınızı kasmadan antispyware, antispam, ve güvenlik duvarı koruması ve tüm saldırılara karşı aktif koruma sağlayarak sizi virüslere karşı tam koruma sağlar.Avast 7 bilgisayarınızı,online alışverişlerinizde ve bankacılık işlemlerinizde, riskli uygulamalarda, kötü websitelerinden ve sanal ortamlardan gelebilecek virüs tehditlerinden korur.Avast ‘ın çıkardığı bu antivirüs programını aşağıdaki linkten,avast.com sitesinden indirebilirsiniz….

osnetweb avast.com7  Avast 7 Free Antivirüs Programı

 

avast! ALWIL Software firması tarafından geliştirilen ve en çok tercih edilen antivirüs yazılımları arasındadır. Gelişmiş tarama ve algılama teknolojisi, reklam içeren yazılımları tanıması, hızlı tarama ve sık güncelleme özelliklerini bünyesinde barındıran ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır.Avast 7 programına şifre koyarak avast’ı devre dışı bırakanlara karşı şifre koruması sağlar.Kablosuz ağlardan gelebilecek virüslere karşı koruma sağlar.Bilgisayarınızı yavaşlatmadan,avast arkaplanda çalışarak bilgisayarınızı güvenli bir şekilde korur.Sesli ve görsel uyarı özelliği vardır. Hangi eylemlerde uyarı verilmesi gerektiğini program ayarlarından değiştirebilirsiniz.Sohbet yazılımlarını destekler. Böylece bu yazılımlar yoluyla bilgisayarınıza sızabilecek olası tehlikelerin önüne geçmiş olursunuz.Raporları belirlediğiniz süre sonunda otomatik olarak silebilir.Kullanıcı dostu arayüz ile kolay kullanım imkanı sunar.Avast Bilgisayarı, Hızlı tarama, Tam sistem taraması, Usb Cd, Dvd gibi taşınabilir aygıtları tarama işlevleriyle dışardan gelecek saldırılara karşı korur.

osnetweb avast 0 Avast 7 Free Antivirüs Programı

Rakamlarla avast!

231,672,086 kayıtlı kullanıcı
161,704,839 aktif olarak korunan aygıtlar ‘
504,441avast! CommunityIQ ile tespit edilen web site sayısı
100,333,575 kullanıcı son 30 gün içinde bu siteleri ziyaret etmesi engellendi

Her 30 günde bir, AVAST, sizi virüslerden, spywareden ve diğer zararlı yazılımlardan nasıl koruduğuna dair kişiselleştirilmiş güvenlik raporu gönderir.

osnetweb avast koruma Avast 7 Free Antivirüs Programı

Programı bilgisayarınıza kurduğunuzda 30 günlük deneme sürümü olarak kurulmaktadır.Kayıt ol Butonuna Tıklayarak 1 yıl süreli ücretsiz Lisanslı kullanabilirsiniz…Yıl Sonunda da Lisans sürenizi ücretsiz olarak yenileyebilirsiniz…

avast,avastfreeantivirus,antispyware,spywarevirüs,virus scandetect,updatevirüs,casus yazılım,antivirüs,antirootkit,rootkit,antivirüs programı,virüs, anti-virus, güvenlik, antivirüs, virüs temizleme, virüs arama, virüs silme, virüs kaldırma, virüs koruma,avast! Free Antivirus indir

Yazarın Diğer Yazıları :

Yazı Sayısı : 20

Yorumlarınızı Yazın...

Yorum Yazbilmeniz için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekir.

© 2005 - 2012 OSNET.WEB.TR - Her Hakkı Saklıdır...| KOPYALANAMAZ...!

Yukarı Çık
osnet profesyonel web çözümleri